Vitajte na stránkach aplikácie COrvus
S COrvusom sa rozhodne nestratíte
Telefonujete, SMSkujete, ale využívate aj mnohé iné funkcie mobilu
Zavoláte
si priateľa
i prípadnú
pomoc
Ani dotykový smartfón však už nie je vďaka COrvusu bariérou

Program kúpite u našich lokálnych partnerov - distribútorov v jednotlivých krajinách. V prípade, že ste z krajiny, v ktorej nemáme distribútora, obráťte sa na spoločnosť Opora s.r.o., ktorá vám poskytne potrebné informácie i odpredá licenciu programu.

Program vzhľadom na jeho špecifiká nie je možné zakúpiť cez Google Play. To pre to, že jeho cieľovou skupinou sú nevidiaci a ťažko slabozrakí používatelia, u ktorých je predpoklad, že môžu potrebovať pomoc s inštaláciou programu a pomerne komplikovaným nastavením telefónu, aby CORVUS fungoval správne. Tiež je v mnohých krajinách možné na kúpu programu využiť štátny príspevok, pri poskytnutí ktorého by bol nákup programu cez Google Play veľkou komplikáciou. Preto sme sa rozhodli zabezpečiť predaj COrvusu prostredníctvom našich partnerov, ktorí vám radi pomôžu nie len s inštaláciou programu, ale poradia aj pri vybavovaní prípadného príspevku na jeho kúpu.

V prípade, že ste predajca kompenzačných pomôcok pre nevidiacich a slabozrakých a máte záujem zaradiť COrvus do vašej ponuky, neváhajte kontaktovať spoločnosť Opora s.r.o., kde vám radi poskytnú informácie o možnostiach distribúcie programu.